75 річний ювілей відзначив Біда Григорій Сергійович

фото 126 червня 2018 виповнилося 75 років ветерану органів внутрішніх справ начальнику відділення державного пожежного нагляду Олександрійського району Кіровоградської області підполковнику внутрішньої служби Біді Григорію Сергійовичу.

Уміння та навики підполковник внутрішньої служби у відставці Григорій Сергійович Біда приймав активну участь у ліквідації резонансних пожеж на території області, доклав чимало зусиль для зміцнення матеріально-технічної бази підрозділу. Він і зараз передає свій досвід колегам, навчає молоде покоління чесно та справедливо виконувати обов’язки.

За мужність, самовідданість, високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації пожеж ветерана нагороджено медалями “Ветеран труда”, “За безупречную службу” трьох степенів, численними грамотами, подяками, відзнаками та нагородами.

Ювіляра прийшли привітати колишні колеги, пенсіонери пожежної охорони та від керівництва і ветеранів обласної служби ДСНС вручили Почесну відзнаку Асоціації – медаль ««За доблесть і звитягу», грамоту від начальника Управління ДСНС України у Кіровоградській області і подарунок і квіти від керівництва міськрайвідділу та побажали міцного здоров’я, довголіття, бадьорості духу, негаснучої енергії, родинного тепла, щастя та благополуччя.