Кропивницькі рятувальники вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Фото 213 грудня особовий склад Управління ДСНС в області вшанував учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, адже одними із перших, хто вступив у боротьбу з «невидимим ворогом» – радіацією – були пожежні. Серед героїв-ліквідаторів понад 10 тисяч мешканців Кіровоградщини, в пам’ять про подвиг яких у Кропивницькому щороку відбуваються урочистості.

Щоб віддати належне героїчному подвигу ліквідаторів, офіцери та ветерани пожежно-рятувальної служби поклали квіти до меморіальної дошки М.І. Єрмакову – начальнику відділу пожежної охорони у 1982-93 роках, ліквідатору аварії на ЧАЕС, та до пам’ятного знаку на території Управління Фото 1ДСНС в області. Ліквідатори отримали відзнаки та грамоти Управління ДСНС, обласної влади, Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.

Керівництво та особовий склад Управління разом із ліквідаторами аварії на ЧАЕС, їхніми родинами, очільниками області та міста, громадськими активістами також взяли участь у загальноміському мітингу пам’яті біля меморіалу «Жертвам Чорнобиля», поклали квіти до підніжжя пам’ятника та хвилиною мовчання вшанували подвиг тих, хто віддав життя, захищаючи людство від атомного лиха.