Працівники ДСНС привітали ветеранів Другої світової війни

4Відповідно до Указу Президента України від 263 березня 2018 року № 85 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» 8 – 9 травня в органах та підрозділах ДСНС спільно з територіальними (функціональними) осередками Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту проводилися заходи із вшанування Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, героїчного подвигу старшого покоління.

8 травня за дорученням Голови ДСНС, працівники ДСНС завітали до ветеранів війни – колишніх працівників Штабу Цивільної 3оборони Дуброви Петра Петровича, Крикливця Івана Єгоровича та 2Потрясова Миколи Георгійовича. Ветеранам війни співробітники висловили від усієї ДСНС слова глибокої вдячності за героїчний подвиг і відвагу, за військову доблесть та велику Перемогу.

У цей особливий день звучали привітання і від імені Голови Асоціації Доманського Віктора Анатолійовича, який у вітальному листі висловив нашим ветеранам глибоку шану й повагу за мирне небо, мужність та саможертовність.

1Ветерани війни зі сльозами на очах ділилися спогадами про воєнні роки, про загиблих товаришів, які назавжди залишаться в наших серцях справжнім прикладом любові до Батьківщини.

А ветеран Потрясов Микола Георгійович до Дня Перемоги написав вірші, з якими можна ознайомитися.

Вірш Потрясова_1

Вірш Потрясова_ 2