17 вересня Харківські рятівники відзначили своє професійне свято

119658942У День рятівника, який щорічно відзначається в Україні 17 вересня, із поздоровленнями завітали перший заступник начальника ГУ ДСНС України у Харківській області Сергій Григорович Чабань,  ветерани, а також голови держадміністрації, міської та селищних рад, керівник Харківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, голова обласної ветеранської організації  Володимир Михайлович Завада до 67-ДПРП (м. Південний) Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області.

Грамотами від начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області були 119571280нагороджені Сергій Юрійович Гирич, Олександр Юрійович Гирич, Михайло Сергійович Гирич, В’ячеслав Сергійович Гирич, які допомагали встановлювати покрівлю гаражу для резервної техніки 33-ДПРП (с. Липці).

Головою Харківської районної державної адміністрації Артуром Едмаровичем Товмасяном та керівниками місцевих рад були відзначені найкращі співробітники пожежно-рятувальних підрозділів.

Від голови Добровільного пожежного товариства України Почесною відзнакою (медаллю) «За покликом серця» були нагороджені:

119547317– голова Харківської районної державної адміністрації Артур Едмарович Товмасян;

– керівник Харківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Андрій Борисович Дмітрієв;

– керівник товариства з обмеженою відповідальністю «СІ. В» Олександр Анатолійович Герасименко.

Голова гарнізонної ветеранської організації Володимир Завада зачитав присутнім вітальну телеграму від голови Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту України генерал-майора у відставці Віктора Доманського, який передав і рятувальникам, і ветеранам служби 119475388найтепліші і добрі побажання.

Від особового складу ДСНС України Харківського району та міста Люботин висловлюю вдячність поважним гостям за нагороди, грамоти, та найголовніше – за підтримку й допомогу в забезпеченні цивільного захисту.