1 січня Хорошуну Василю Івановичу виповнилося 60 років

фото 11 січня виповнилося 60 років колишньому начальникові чергової зміни відділу оперативно-чергової служби управління моніторингу та координації застосування сил Департаменту сил МНС України, полковникові внутрішньої служби у відставці Василеві Хорошуну.

Народився Василь Іванович у селі Заворичі на Київщині. Свою службову діяльність розпочав у 1979 році в київському гарнізоні пожежної охорони на посаді пожежного ПВПЧ-1 по охороні Печерського району. Після закінчення у 1984 році заочного відділення Харківського пожежно-технічного училища МВС СРСР та у 1993 році Київського політехнічного інституту пройшов шлях від рядового пожежного до заступника начальника штабу пожежогасіння ГУ ДПО МВС України.

Коли пожежна охорона ввійшла до складу МНС, очолив чергову частину Управління забезпечення апарату МНС, а у 2005 році з посади начальника чергової зміни відділу оперативно-чергової служби Департаменту сил МНС України вийшов у відставку. Із того часу Василь Іванович продовжує працювати на різних посадах в системі ДСНС, йому присвоєно 9 ранг державного службовця. На цей час працює провідним фахівцем відділу організації роботи міжвідомчої атестаційної комісії з атестації рятувальників та аварійно-рятувальних служб Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Водночас, Василь Іванович є учасником ветеранського руху, приймає активну участь у патріотичному вихованні молодих фахівців в органах і підрозділах цивільного захисту, очолює ревізійну комісію Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту та осередок ветеранів пожежної охорони в Департаменті запобігання надзвичайним ситуаціям. Нагороджений багатьма медалями, відзнакою МНС, нагрудним знаком “Кращому працівнику пожежної охорони”, відзнакою Асоціації “Орденом – “Честь і слава”, почесними грамотами МВС, МНС.

Колеги, друзі, ветерани пожежної охорони бажають ювілярові миру, достатку, міцного здоров’я, родинного затишку й нових досягнень на професійній ниві.