Чернігівська обласна рада ветеранів ГО ВАВВ та СЦЗ

Абраменко

Голова обласної ради – Абраменко Володимир Іванович

підполковник внутрішньої служби у відставці

Phone1 098-524-44-44


14037, м. Чернігів, просп. Миру, 190А

Phone1 046-269-14-86; ф. 046-225-61-52

ads@mns.cn.ua

Наші ветерани виступають перед учнівською та студентською молоддю у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах, Чернігівському обласному палаці дітей та юнацтва.

Ветеран Георгій Прядко з лекціями щодо дотримання правил пожежної, техногенної безпеки, поведінки на воді, при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів кілька разів виступав перед учнями загальноосвітніх закладів м. Чернігова. Крім того, про наслідки чорнобильської трагедії, героїчні вчинки співробітників пожежної охорони Чернігівської області, невідкладні роботи, що здійснювалися у небезпечній зоні, Георгій Прядко, як ліквідатор аварії на ЧАЕС, розповів під час зустрічі зі студентами Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченко.

Віктор Добриця (викладач навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області) взяв участь у проведенні профілактичних занять з питань безпеки в навчальних закладах №30, 28, 34 м. Чернігова. Крім того, Віктор Павлович щосереди на пожежно-технічній виставці Управління ДСНС в області проводить заняття з відповідальними особами за пожежну та техногенну безпеку підприємств, організацій Чернігівської області. В його виступах, які мають високий рівень теоретичних та практичних знань, застосовуються технології з використанням фото-відеовідтворюючої оргтехніки.

Що стосується історичної сфери, то у нас в більшості підрозділів в наявності спільні обладнані кімнати, у яких відображені, як ветеранський рух, так і героїчні вчинки пожежних під час ліквідації аварії на ЧАЕС.

В Управління ДСНС в області розміщується пожежно-технічна виставка, яка періодично оновлюється та оновлюється новими стендами та експонатами. Відвідують її різні верстви населення, зокрема вихованці дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, а також групи з підприємств, організацій, закладів області.

Ветеранські організації беруть безпосередню участь у молодіжному русі. В кожному районі області створені групи з пожежно-прикладного спорту, які беруть участь у районних, а також заключному етапі –  обласному Чемпіонаті з пожежно-прикладного спорту, присвяченого пам’яті чернігівця Віктора Кубрака, який загинув під час виконання службових обов’язків. Метою цих змагань є пропаганда спорту, здорового способу життя та популяризація серед молоді професії рятувальника.