Херсонщина – «Ми – ПЕРШІ»

2Днями у Херсоні відбулася грандіозна 3подія – громадською організацією «Єдиний щит» започатковано новий проект Рейтингу успіху «Ми – Перші» і  Херсонська Рада ветеранів ГУ ДСНС України у Херсонській області стала переможцем у номінації Ветеранська організація – “Ми – перші”.

Урочиста церемонія проходила у Херсонському обласному Палаці молоді та студентів і зібрала більше 800 гостей, під час якої відбулося нагородження 27-ми активних та успішних жінок області із різних сфер діяльності.

«Наша ветеранська організація, – зазначає  пані Тетяна Шевченко,- допомагає ветеранам, пенсіонерам і членам їх сімей. Насамперед займаємося 1правовим та соціальним захистом ветеранів служби 5війни і праці, намагаємося покращити умови їх проживання. Проводимо зустрічі з ветеранами, вітаємо їх з професійними та державними святами, з Днями народження.

Від усіх рятувальників Херсонщини дякую організаторам свята, особисто генерал-майору міліції Валерію Літвіну – організатору і автору проекту  рейтингу успіху «Ми Перші» – за високе визнання нашої роботи. І давайте пам’ятати, що сьогодні жінка здатна не тільки давати нове життя, а й робити все для того, щоб воно ставало кращим та цікавішим».