Херсонські рятувальники взяли участь в урочистостях до Дня Соборності України

DSC0831622 січня – День Соборності України. Це великий День в історії українського народу, української держави. У 1919 році українські землі об’єднались в єдину Українську Народну Республіку.  Так народилася єдина, незалежна Українська Народна Республіка.

Вже традиційно урочистості з Дня Соборності у Херсоні DSC08311проходять біля пам’ятника видатної особистості українського народу Тараса Шевченка.

А цього року заходи відбулись за участі Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, який з робочим візитом прибув до Херсонщини. У своєму виступі він підкреслив наскільки важливою сьогодні є територіальна цілісність України, наша єдність, віра та любов до рідної землі.

DSC08322Присутні хвилиною мовчання пом’янули перших загиблих під час революції Гідності – Сергія Негояна та Михайла Жизневського, які полягли від снайперських куль саме у цей день шість років тому. Захід завершився покладанням квітів до пам’ятника Кобзареві. До цієї акції долучилися і керівництво, співробітники та ветерани обласного рятувального відомства.