Херсонська область: з нагоди 25-ї річниці Дня незалежності України в ГУ ДСНС області відбулася урочиста нарада

DSCN370319 серпня в Головному управлінні ДСНС України у Херсонській області відбулася святкова нарада з нагоди 25-ї річниці Дня незалежності України. Начальник обласного відомства полковник служби цивільного захисту Сергій Чорний спершу привітав особовий склад зі святом і наголосив на тому, що незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ  до самоутвердження і здобуття свого права на свободу. Саме незалежність визначила майбутнє України, як Держави, та відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання і добробуту кожного громадянина.

DSCN3754За зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Незалежності України  співробітники Служби порятунку «101» та ветерани служби були заохочені правами голови ДСНС України, голови Херсонської облдержадміністрації, Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту, начальника ГУ ДСНС області.

З нагоди свята до рятувальників завітав DSCN3738з сольним концертом заслужений артист України Володимир Яценко. В урочистій залі звучали гарні і мелодійні українські пісня, що стало подарунком для всіх присутніх.