Харківська обласна рада ветеранів ГО ВАВВ та СЦЗ

Завада

Голова обласної ради – Завада Володимир Михайлович

полковник внутрішньої служби у відставці

Phone1 067-641-81-55


Phone1 057-700-11-20; ф. 057-719-48-01

kharkiv@mns.gov.ua

На сьогоднішній день в Раді ветеранів на обліку перебуває 1859 чоловік. Рада ветеранів будує свою роботу згідно Статуту та вказівок Асоціації. На початку кожного року складається план роботи та розподіляються обов’язки серед членів Ради ветеранів, який направляється первинним ветеранським організаціям для реалізації намічених заходів.

Для поліпшення спільної праці щодо вирішення питань соціального захисту ветеранів Голову ветеранської організації  Заваду В.М. призначено помічником начальника Головного управління з питань роботи з пенсіонерами та ветеранами на громадських засадах та включено до складу комісії з соціально-гуманітарних питань та комісії з попереднього розгляду документів щодо надання вогнеборцям-рятівникам статусу „Учасник бойових дій.

Під час проведення заходів з нагоди державних та професійних свят ветеранам в урочистій обстановці вручаються посвідчення та знак „Ветеран служби цивільного захисту”. Станом на 31.12.2015 їх вручено 226 ветеранам. Радою ветеранів постійно ведеться та доповнюється Історичний формуляр підрозділів Головного управління. Відпрацьовуються майже всі розділи цього формуляру за вимогами наказу МНС України від 30.05.2006 року № 325. Додатково ведуться історичні додатки щодо рубрики: „Робота з учасниками ЛНА на ЧАЕС”. У відділі соціально-гуманітарної роботи управління персоналу зберігаються історичні довідки підрозділів цивільного захисту та фотоальбоми з фотографіями будівель та приміщень, зокрема їх реконструкції та оновлення пожежних депо.

У підрозділах Головного управління (музеях, кімнатах історії, кімнатах по роботі з персоналом) обладнано постійно діючі експозиції, які присвячені ветеранам, участі їх у громадському житті, вихованні молодих працівників. Ради ветеранів спільно з відділом соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення управління персоналу працює над створенням Клубу ветеранів, який планується базувати у музеї ветеранської організації „Пожежні та рятівники Чорнобиля”.

Радою ветеранів організоване привітання зі святами, ювілеями, а також відвідування одиноких ветеранів, сімей померлих ветеранів і сімей працівників, загиблих під час виконання службового обов’язку з наданням їм посильної допомоги у розв’язанні їх проблемних питань та моральної підтримки. Безпосередньо члени рад ветеранських організацій відвідують ветеранів, які знаходяться на лікуванні у лікарнях та/або шпиталю МВС м. Харкова.

Ветеранською організацією налагоджена взаємодія з телевізійними каналами щодо участі в тематичних передачах з висвітлення проблем життєдіяльності ветеранів та можливих шляхів їх розв’язання, питань діяльності державних органів стосовно підвищення соціальної захищеності цієї категорії громадян. Відкрито і постійно працює у газеті „Пожежний вісник” рубрика: „Досвід ветеранів на службі сьогодення” та „Турбота про ветеранів”.  Відділ соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення управління персоналу проводить роботу щодо надання інформації ветеранам про зміни до законодавства у напрямку їх соціального захисту та санаторно-курортного лікування.

Щороку організується безкоштовна адресна підписка для пенсіонерів та ветеранів служби на газету Харківського обласного благодійного фонду „Пожежна безпека” − „Пожарный вестник”.