У Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся ІV етап патріотичної акції «Естафета поколінь

m15 листопада у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся ІV етап патріотичної акції «Естафета поколінь».

Цей захід був започаткований у 2015 році Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Всеукраїнською асоціацією ветеранів війни та служби цивільного захисту з метою активізації духовного, соціально-культурного потенціалу особового складу, сприяння патріотичному вихованню та професійному становленню молодих фахівців.

415B0464Цього дня відбулося415B0442 нагородження відзнаками Асоціації кращих працівників територіальних органів і підрозділів цивільного захисту за особисту мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також за результатами службової діяльності.

Перед початком урочистостей для учасників акції курсанти провели оглядову екскурсію навчальним закладом. Гості ознайомилися з навчально-матеріальною базою ЧІПБ, відвідали сучасні аудиторії та музей інституту.

415B0370Відкриваючи «Естафету поколінь» 415B0392перший заступник Голови Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Олександр Алімов наголосив: «Ми організовуємо такі заходи, щоб передавати героїчний досвід молодому поколінню, показуючи подвиги рятувальників України».

Звертаючись до присутніх, в. о. начальника ЧІПБ Олександр Тищенко зазначив: «Лише мужні та відповідальні люди, для яких головними цінностями є вірність обов’язку та самовідданість, стають справжніми рятувальниками».

415B0562Олександр Алімов та Олександр 415B0603Тищенко нагородили відзнаками Асоціації 20 працівників ДСНС України, зокрема: Орденом «Честь і Слава» – 3 особи; «Медаллю – «За Доблесть і звитягу» – 7 осіб; «Медаллю – «За відвагу на пожежі» – 9 осіб; «Медаллю – «Герой-рятівник» – 1 особа.

Також за високу виконавчу дисципліну, участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і проведення пошуково-рятувальних робіт, професіоналізм і патріотизм Почесними Грамотами та Подяками Асоціації, 415B0651Грамотами «Величі, честі і достоїнства» були 415B0658нагородженні 6 курсантів та студентів інституту.

На завершення усі присутні переглянули виступи художньої самодіяльності інституту та сфотографувалися на згадку.