У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся II етап патріотичної акції «Естафета поколінь»

dsc_3260 (1)17 травня у Центрі культури та dsc_3208 (1)мистецтв Львівського державного університету безпеки життєдіяльності пройшов II етап патріотичної акції «Естафета поколінь».

За особисту мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені в зоні проведення АТО та під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також за результатами службової діяльності перший заступник голови Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Олександр Алімов нагородив відзнаками Асоціації 29 працівників ДСНС України, зазначивши: «Від імені багатотисячної Асоціації висловлюю вдячність dsc_3086 (1)та захоплення нашими dsc_3202 (1)рятувальниками, героями нашого часу, котрі щодня не покладаючи зусиль, вірою і правдою виконують свій службовий обов’язок».

Під час урочистостей II етапу патріотичної акції «Естафета поколінь» орденом «Честь і слава»  нагороджено 3 особи; медаллю «За доблесть і звитягу» – 9 осіб; медаллю «Герой-рятівник» – 4 особи, медаллю «За відвагу на пожежі» – 7 осіб.  За відмінні показники у навчанні, сумлінне виконання службових обов’язків та активну учать у громадському житті Університету грамотами «Величі, честі і достоїнства», Почесними грамотами Асоціації та Подяками були нагородженні 6 курсантів нашого навчального закладу.

dsc_3194 (1)Виконуючий обов’язки Ректора dsc_3309 (1)Університету, професор Мирослав Коваль привітав усіх присутніх та наголосив: «Ми раді вітати Вас у стінах нашого навчального закладу. Метою таких заходів є формування свідомих, відповідальних, високодуховних воїнів-рятівників, які будуть завжди готові прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу, тому що вони – громадяни, патріоти, гуманісти».