У Києві відбувся круглий стіл за участю керівництва ДСНС та представників Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

6N4A767428 лютого в актовій залі ДСНС відбувся круглий стіл на тему «Підсумки роботи територіальних і функціональних осередків Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту у 2018 році та основні напрямки діяльності у 2019 році».

Участь у засіданні взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін, керівники структурних підрозділів Служби, голови територіальних і функціональних рад ветеранів Асоціації.

Микола Чечоткін привітав учасників і підкреслив, що високо цінує6N4A7659 внесок кожного у спільну справу. «Без вашої роботи, прикладу та принципової позиції, а також досвіду нам буде вкрай важко виховувати підростаюче покоління. Ви самі знаєте на скільки це важливо», — сказав Микола Чечоткін.

Окремо Голова Служби відзначив ті зміни, які відбулися в ДСНС за останні роки. Зокрема, підвищення грошового забезпечення, оновлення матеріально-технічної бази, спрощену процедуру отримання житла рятувальниками.

6N4A7701Окрім підбиття підсумків роботи за минулий рік, серед питань, які цього дня обговорили учасники, йдеться також про основні напрями стратегії реформування ДСНС, залучення ветеранського активу до роботи із молодим поколінням, стан кадрового забезпечення, забезпечення участі ветеранів у національно-патріотичному вихованні особового складу, питання санаторно-курортного лікування ветеранів Служби у відомчому реабілітаційному центрі.