Свій 70-літній ювілей відзначив Сарафанюк Петро Васильович

Сарафанюк229 жовтня 1948 року в с. Бензари Балтського району Одеської області народився Сарафанюк Петро Васильович.

В квітні 1960 на Пасху Петро йшов з мамою з церкви і побачив, як палає дах на хаті. Крізь вікна було видно, що у хаті бігають діти, тоді Петро підбіг до вікна, видавив скло, заліз у хату і витяг звідси двох маленьких хлопчиків. За цей героїчний вчинок адміністрація району подарувала йому новенький костюм замість підпаленого на пожежі. З того часу він почав мріяти про роботу рятівника і у листопаді 1966 року пішов працювати пожежним ППЧ Балтського району Одеської області. З того часу почався його трудовий шлях рятувальника.

Потім був переїзд до м. Одеси і робота пожежним у СВПЧ-1 по охороні Жовтневого району. З квітня 1967 року по липень 1971 року працював водієм у пожежно-випробувальній лабораторії і Копия Сарафодночасно навчався у Львівському пожежно-технічному училище МВС СРСР, яке закінчив у 1972 році. Тоді  молодого спеціаліста призначають начальником караулу СВПЧ-5 по охороні Іллічівського району м. Одеси, де молоденький технік –лейтенант проявляв ініціативу і винахідливість. У грудні 1973 року його призначають на посаду інспектора СВПЧ-6 по охороні Ленінського району м. Одеси, потім старшого інспектора. У листопаді 1979 року він – інженер відділу державного пожежного нагляду Управління пожежної охорони УВС Одеського облвиконкому. У 1982 році заочно закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут і отримав фах «інженер-будівельник».

Пройшов Сарафанюк Петро Васильович  шлях від рядового пожежного до заступника начальника Управління пожежної охорони – начальника відділу державного пожежного нагляду УМВС України в Одеській області.

У жовтні-листопаді 1986 року приймав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, виконував оСараф 001бов’язки заступника начальника Одеського зведеного загону ППС ЦО.

33 роки невтомної праці віддав Петро Васильович службі в пожежній охороні. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ст., медалями «За бездоганну службу» І, ІІ, ІІІ ст., «Ветеран праці», нагрудним знаком МВС «Кращий працівник пожежної охорони» Почесною відзнакою Одеського міського голови «Подяка», багатьма грамотами, цінними подарунками.

Після виходу на пенсію у 1999 році очолив ветеранську організацію апарату Головного DSC_0068управління на теперішній час ДСНС України в Одеській області, передає свій багатий професійний досвід, турбується про ветеранів, проводить заняття зі службової підготовки.

Побажаємо ювіляру міцного здоров’я, довгих років плідної праці.