Свій 60-річний ювілей відзначив Гриняк Григорій Васильович

фото 1Гриндяк Григорій Васильович народився 13 листопада 1957 року в селі Аннівка Новоукраїнського району Кіровоградської області.

За час служби в пожежній охороні (31.07.1981-01.02.1989) колишній командир відділення СДПЧ-2  м. Кіровограда старший сержант внутрішньої служби у відставці Гриндяк Г.В. зарекомендував себе як дисциплінований, ініціативний, сумлінний працівник, виявляв витримку та сумління, принциповість в роботі з підлеглим особовим складом, наполегливо добивався виконання поставлених задач.

Приймав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в період з  8  по 15 травня 1986 року, де виявив мужність та героїзм. В екстремальних умовах діяв впевнено і рішуче.

При  виконанні  службових обов’язків не рахувався з особистим часом,  в колективі користувався повагою та авторитетом, мав організаторські здібності. Вмів будувати ділові та дружні стосунки з колегами по службі та громадянами.

Нагороджений медаллю «За відвагу на пожежі»(1986), та «Бездоганну службу» 3-го ступеню (1988).

Перебуваючи на заслуженому відпочинку, через стан здоров’я після перебування на ЧАЕС, продовжує активну громадську діяльність в попередженні та запобіганні виникнення надзвичайних подій техногенного та природного характеру.

З ювілейним Днем народження Вас, шановний Григорій Васильович