Рівненська обласна рада ветеранів ГО ВАВВ та СЦЗ

Полюшкевич

Голова обласної ради – Полюшкевич Анатолій Едуардович

полковник служби цивільного захисту у відставці

Phone1 067-924-96-59


33000, м. Рівне, вул. Гетьмана Полуботка, 3

Phone1 036-269-55-22; ф. 036-226-70-16

vsgr@mns.zv.ua

Протягом функціонування Ради ветеранів, розроблено та вручено 21 посвідчення ветеранам, створена символіка та затверджена печатка та бланк Грамоти. Між Головним управлінням та Радою ветеранів підписана Угода про співробітництво. На сайті Головного управління створена електронна сторінка, на якій постійно оновлюється інформація про діяльність Ради ветеранів. Керівництвом Головного управління спільно з головою Ради ветеранів підготовлено та направлено до підпорядкованих підрозділів „Методичні рекомендації щодо взаємодії підрозділів цивільного захисту з місцевими осередками Ради ветеранів”.

Чисельність членів Ради ветеранів становить 217 осіб, які входять до 21 місцевого осередку. Щоквартально проводяться засідання Правління Ради ветеранів.

Актив Ради ветеранів спільно з особовим складом апарату та підпорядкованих підрозділів Головного управління брав участь у заходах з нагоди відзначення державних та професійних свят.

У своїй діяльності голови місцевих осередків Ради ветеранів залучались до виховання випускників вищих навчальних закладів системи ДСНС, з метою формування у них професійних і моральних якостей, відповідального ставлення до службової діяльності, профілактики правопорушень та пропаганди кращих службових традицій пожежно-рятувальної служби, підтримки подальшого розвитку рятувальної служби Рівненщини, ведення здорового способу життя.

Також актив Ради ветеранів залучався до роботи з молодими працівниками у якості помічників-наставників з метою закріплення їх на службі, прищеплення їм поваги до професії пожежного-рятувальника. Брали участь у інформативному наповненні Історичних формулярів та Книг пошани підрозділів області, також брали участь у нарадах з підбиття підсумків діяльності підрозділів, були присутніми на обласних змаганнях з пожежно-прикладного спорту. Завдяки співпраці з Рівненським обласним фондом „Рятувальник Рівненщини”, протягом 2013 – 2015 років надавалась матеріальна допомога на лікування 15 ветеранам, та 5 вдовам на поховання колишніх співробітників на суму 26,077 грн. У липні 2014 року керівництво Ради ветеранів супроводжувало дітей співробітників Головного управління та підпорядкованих підрозділів на відпочинок до Республіки Польща.

За поданням начальника Головного управління та голови Ради ветеранів було нагороджено відзнаками Асоціації 19 ветеранів, з яких 8 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. 01 жовтня 2015 року актив Ради ветеранів брав участь у заходах  з нагоди 40-річчя створення пожежної охорони на підприємстві ПАТ „Рівнеазот”  де було започатковано Алею ветеранів 1го державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів ПАТ „Рівнеазот”, на якій у день святкування посаджено 9 туй (біля кожного дерева табличка із датою посадки дерева та ПІБ, того, хто посадив).

Протягом 2015 року за поданням голови ветеранської організації з нагоди визначних дат та ювілеїв, ветеранам за багаторічну сумлінну службу було вручено 36 грамот Головного управління та цінні подарунки. Постійно здійснюється відвідування одиноких та тяжкохворих ветеранів на дому з наданням їм необхідної адресної допомоги. За ініціативи керівництва Головного управління та голови Ради ветеранів у період з 14 по 17 квітня  2015 року відбувся турнір з класичного більярду серед ветеранів та пенсіонерів, присвячений Дню пожежної охорони.

Керівництво Головного управління спільно з керівництвом Ради ветеранів під час проведення на заслужений відпочинок (пенсію), здійснює заходи щодо гідного відзначення трудових досягнень, багаторічного сумлінного виконання службових обов’язків, зокрема: готується інформаційна довідка на ветерана з його послужним списком проходження служби, участь у ліквідації надзвичайних ситуацій та пожеж, його особистого внеску у пожежно-рятувальну службу; вручається: посвідчення „Ветеран служби цивільного захисту”, Грамота, вітальна адреса та квіти; на фасаді підрозділу проводиться фотографування ветерана з особовим складом. У період з 2013 по 2015 роки на заслужений відпочинок було проведено 7 ветеранів служби цивільного захисту.

Для вдів померлих ветеранів та пенсіонерів розроблено інформаційну довідку з переліком документів, адрес, контактних телефонів для отримання матеріальної допомоги у Головному управлінні Пенсійного фонду та РОБФ „Рятувальник Рівненщини”. Надається роз’яснення, щодо можливості переоформлення пенсії вдови на пенсію померлого, у разі якщо пенсія вдови менша ніж 1,898 грн.