Рятувальники Херсонщини взяли участь у заходах присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Фото 115 лютого 2016 року. Минуло 27 років від часу, коли українські воїни брали участь у великомасштабних бойових діях в Афганістані. Ця війна глибоко врізалась у народну пам΄ять, але ніхто й гадки не мав, що сьогодні бойові дії будуть вестись і в нашій державі – на сході України триває Антитерористична операція, а точніше – неоголошена підступна війна проти України. Ті, хто пройшов пекло Афганістану, одні з перших стали в ряди захисників України і пліч о-пліч з молодими побратимами, зі зброєю в руках, боронять рідну землю.

З нагоди 27-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану у м. Херсні проведено урочистий мітинг, у якому взяли участь і рятувальники на чолі з начальником Головного управління ДСНС області полковником служби цивільного захисту Сергієм Чорним. У їх складі було і Фото 214 співробітників Аварійно-рятувального загону спецпризначення, які були задіяні до робіт в зоні АТО. У пам’ятний день присутні схилили голови у скорботному мовчанні перед світлою пам’яттю  тих, хто не повернувся додому з далекої Афганської війни та воїнів, які загинули під час бойових дій на території інших держав. Покладанням квітів присутні вшанували пам’ять героїв.