Рятувальники Полтавщини вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

IMG_5271З нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції керівництво Головного управління ДСНС України у Полтавській області та обласний осередок Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту провели спільні заходи.

Напередодні відвідали за місцем проживання ліквідаторів, які на даний час тяжко хворіють та надали їм посильну допомогу продуктовими наборами. Після важкої операції знаходиться полковник внутрішньої служби у відставці Лебідь Микола Петрович, який у складі зведеного загону працівників пожежної охорони Полтавщини очолював групу дозиметристів.

ЛіквідатоIMG_5234ри взяли участь у покладанні квітів до міського меморіалу ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Після покладання квітів відбулись урочистості та нагородження ветеранів. Від імені Асоціації нагороджено медаллю Всеукраїнської громадської організації “Спілка ветеранів та працівників силових структур України “ЗВИТЯГА” – «За відвагу на пожежі» полковника внутрішньої служби у запасі Кирпиченка Анатолія Івановича, який у складі зведеного загону працівників пожежної охорони Полтавщини виконував обов’язки по оперативному забезпеченню гасіння пожеж і виявив при цьому мужність та героїзм.

У приміщенні 1-ї ДПРЧ м. IMG_5250Полтави обговорили нагальні проблеми пенсійного законодавства та монетизації пільг. Тепло та сердечно пройшло спілкування ветеранів,  згадали буремні часи по ліквідації аварії.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять ліквідаторів, які пішли передчасно з життя, залишивши по собі гострий біль втрати та світлий спомин вдячних сучасників.