Рада ветеранів інституту державного управління ЦЗ ВАВВ та СЦЗ

Тищенко

Голова ради – Тищенко Василь Олександрович

полковник служби цивільного захисту у відставці

Phone1 068-118-87-56


04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 21

Phone1 044-430-82-17; 044-430-02-22

idusck.kiev@mns.gov.ua

Рада ветеранів Інституту державного управління у сфері цивільного захисту створена: 2 листопада 2012 року. З часу створення по теперішній час її очолює Тищенко Василь Олександрович, полковник служби цивільного захисту у відставці, кандидат наук з державного управління, доцент. Загальна чисельність ветеранської організації: 23 члена. Загальна кількість ветеранів нагороджених ВАВВ та служби цивільного захисту – 23.

За період діяльності ветеранської організації з 2.11.2012 року по 20.01.2015 року ветерани Інституту сприяли провадженню наукової, освітньої, соціальної, оздоровчої та інших видів діяльності.

Сприяли поліпшенню соціального захисту ветеранів Інституту та забезпеченню ними виховного впливу на молодих працівників, формуванню у них професійних та моральних якостей, відповідального ставлення до виконання своїх обов’язків при проведенні наукових досліджень і випробувань.

Брали участь та сприяння у виконанні програм і науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт (НД та ДКР) з питань запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Брали участь у здійсненні заходів, що забезпечують підтримку вітчизняних виробників пожежної і аварійно-рятувальної техніки, пожежно-технічного та аварійно-рятувального обладнання, засобів колективного й індивідуального захисту та інших виробів для гасіння пожеж, ліквідації аварій, мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

Брали участь в організації та здійсненні заходів щодо підтримки ветеранів Інституту, сприяли у забезпеченні їх соціального та правового захисту.

Рада ветеранів Інституту сприяла в організації та здійсненні заходів з професійного розвитку молодих спеціалістів служби цивільного захисту, залученні ветеранів та пенсіонерів до участі в патріотичному вихованні молоді, підтриманні її морального стану, веденні здорового способу життя, профілактики правопорушень тощо.

Рада ветеранів Інституту сприяла щодо залучення ветеранів і пенсіонерів – членів Ради ветеранів до посильної трудової, виробничої та громадської діяльності.

Рада ветеранів Інституту брала участь у пропаганді героїчних і трудових традицій органів і підрозділів МНС України, а також в проведенні спільно з керівництвом ІДУЦЗ урочистих заходів з нагоди державних свят, визначних подій та ювілейних дат за участю ветеранів і пенсіонерів – членів Ради Ветеранів.

Рада ветеранів Інституту брала участь в організації та здійсненні заходів щодо вивчення історії створення і функціонування органів та підрозділів державної пожежної охорони, органів і підрозділів цивільного захисту та сприяли подальшому розвитку і функціонуванню історико – культурної спадщини та музейної справи в Інституті.

Відповідно до наказу ректора Академії цивільного захисту від 13.05.2006 року №269 „Про організацію роботи з ветеранами колишнього Київського факультету підготовки керівного складу” в якому організацію роботи з ветеранами покладено на ІДУЦЗ проводиться щорічна урочиста зустріч з ветеранами війни приурочена 61- 70 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Відповідно до Указу Президента України „Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни проведена зустріч з ветеранами Великої вітчизняної війни та вручені святкові подарунки та квіти (фото додається).

Відповідно до Указу Президента України від 11 жовтня 2013 року №555/2013 ”Про день пожежної охорони” щорічно проводиться урочиста зустріч та нагородження ветеранів пожежної охорони.

Взяли участь у засіданні комісії у департаменті соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Міністерства соціальної політики України.

Взяли участь у розробці та виготовленні стендів:

„Вони очолювали Інститут”;

„Історія Інституту державного управління у сфері цивільного захисту”.

Взяли участь у підготовці Всеукраїнської конференції рятувальників „Технології захисту/Пож.тех. 2015”;

Підготували та провели заходи :

„До дня інвалідів” та „Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”.

Організували відвідування Національного музею Чорнобиль та Національного музею Великої Вітчизняної війни.

Спільно з сектором по роботі з персоналом Інституту продовжили роботу щодо забезпечення ветеранів Факультету та Інституту необхідними документами для перерахунку пенсійного забезпечення.

Забезпечили надання інформації до рубрики Рада ветеранів на веб-сайті Інституту.

Розпочали роботу по збору експонатів для оформлення музейного куточку Інституту.

Брали участь у роботі семінар наради Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту, яка відбулася в місті Києві.

Продовжили роботу щодо постановки на пільгове медичне обслуговування ветеранів Інституту.