Рада ветеранів центрального апарату ДСНС України ВАВВ та СЦЗ

Добряк

Голова ради – Добряк Іван Іванович

полковник внутрішньої служби у відставці

Phone1 096-883-41-06


01030, м. Київ, вул. Гончара, 55а

Phone1 044-428-13-69

valushin@ukr.net

5 листопада 2006 року відбулися установчі збори ветеранів пожежної охорони з метою створення ветеранської організації урядових органів державного управління у складі Асоціації та обрання її керівних органів. З цього часу розпочалася активна робота членів Ради ветеранів щодо залучення ветеранів та пенсіонерів до вступу в організацію та їх активної роботи у ветеранському русі. Було підготовлено Угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин між Державною інспекцією цивільного захисту та техногенної безпеки МНС, Державним департаментом пожежної безпеки МНС та Радою ветеранів.

У вересні місяці 2011 року в результаті проведення реформування в системі МНС були ліквідовані урядові органи державного управління, в зв’язку з цим відповідним рішенням Президії Асоціації колектив ветеранів урядових органів державного управління був зарахований до складу Ради ветеранів центрального апарату МНС на  правах окремого осередку ветеранів пожежної охорони. На цей час в ветеранському осередку нараховується 37 ветеранів, із них 15 − учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 7 − інвалідів війни та 1 учасник бойових дій в Афганістані.

Діяльність Ради ветеранів центрального апарату ДСНС і безпосередньо ветеранського осередку проводиться відповідно до планів роботи на рік. Налагоджена тісна співпраця з відокремленим підрозділом ветеранів пожежної охорони Організації ветеранів центрального апарату МВС. Усі організаційні та практичні заходи ветеранського осередку проводяться у тісній взаємодії з керівництвом Департаменту державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ДСНС. Так, ветерани осередку взяли активну участь у підготовці та відкриті у 2012 році на фасаді будівлі Департаменту пам’ятника пожежним-ліквідаторам.

Для зміцнення контактів та використання позитивного досвіду регулярно запрошуються ветерани для участі в проведенні урочистих заходів разом з працівниками Департаменту з нагоди державних та професійних свят.  Забезпечено вітання ветеранів з нагоди днів народжень, державних та професійних свят. За 10 років існування ветеранського осередку всі ветерани за їх активну громадську діяльність, участь у патріотичному, духовно – моральному, культурно-естетичному вихованні молоді та значний внесок у розвиток ветеранського руху нагороджені державними і відомчими нагородами та відзнаками Асоціації.

Представники ветеранського осередку постійно являються делегатами Всеукраїнських конференцій та семінар-нарад, беруть активну участь у їх роботі. Так, Хорошун В.І., як голова Ревізійної комісії Асоціації кожного року проводить аналіз та готує доповіді про фінансово-господарську діяльність Президії Асоціації.

Ветерани осередку взяли активну участь у підготовці матеріалів для випуску книги “Шануємо і пам’ятаємо” у якій розміщена інформація про 12 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Наприкінці 2015 року в Департаменті під час зустрічі керівництва ДСНС з ветеранами пожежної охорони з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, членом Президії Асоціації Хорошуном В.І. була вручена книга “Шануємо і пам’ятаємо” керівнику Департаменту.