Рада ветеранів Українського науково-дослідного інституту ЦЗ ВАВВ та СЦЗ

Откідач

Голова ради – Откідач Микола Якович 

генерал-майор внутрішньої служби у відставці

Phone1 067-209-58-07


01011, м. Київ, вул. Рибальська, 18

Phone1 044-280-33-03; 044-280-18-01

26 липня 2008 року на загальних зборах ветеранів був обраний склад Ради ветеранів інституту в кількості п’яти осіб. Головою Ради ветеранів інституту був обраний Зиков Ю.І., заступником Білошицький Н.В., секретарем Кухаренко Л.П., членами Цапенко А.С. і Скрипка Б.П.

У той період робота Ради ветеранів проводилася відповідно зі “Статутом Всеукраїнської Асоціації ветеранів і пенсіонерів МНС України” до складу якої входила і Рада ветеранів інституту. На підставі цього Статуту в 2009 році Радою ветеранів було розроблено “Положення про Раду ветеранів УкрНДІПБ”.

У зв’язку з тим, що 23.02.2010 після внесення змін і доповнень та реєстрації в Мін’юсті України був прийнятий новий Статут як правонаступник з новою назвою “Всеукраїнська Асоціація ветеранів Війни і МНС України” і “Положення про загальні засади побудова місцевих осередків ВАВВ та МНС України”, Рада ветеранів УкрНДІПБ стала функціональним осередком з безпосереднім підпорядкуванням Президії Асоціації. Рада ветеранів у складі п’яти членів стала називатися Бюро Ради ветеранів, а ветеранська організація в цілому радою ветеранів УкрНДІПБ. Термін повноважень Бюро 5 років. Голова Ради ветеранів став одночасно і головою Бюро Ради ветеранів і помічником начальника інституту по роботі з ветеранами.

У 2011 році у зв’язку з ліквідацією УкрНДІПБ на його базі був створений Науково-дослідний інститут цивільного захисту. Як наслідок були звільнені та скорочені 4 з 5 членів бюро ради ветеранів, у тому числі і голова Ради.

У січні  2012 року установчими зборами. Постановили створити Раду ветеранів УкрНДІЦЗ  МНС України. В основу діяльності Ради ветеранів УкрНДІЦЗ МНС України покласти Статут Всеукраїнської асоціації ветеранів  війни та МНС України, Положення про загальні засади   побудови   місцевих осередків Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та МНС України. Головою ветеранської організації УкрНДІЦЗ було обрано Цапенка А.С., членами правління: Курієнка В.П., Жихарєва О.П., Кухарішина С.Д та Кухаренко Л.П.

14.03.2013 на звітно-виборчих зборах Ради ветеранів УкрНДІЦЗ  обрано головою Ради ветеранів Откідача М.Я., членами правління: Жихарєва О.П., Невінчаного О.В. Цапенка А.С.та Кухаренко Л.П.  У 2014 році було переобрано Цапенка А.С.та Кухаренко Л.П. на Перепелятникову Л.В. та Перетятько В.І.

Станом на 1 грудня 2015 року на обліку в раді ветеранів перебуває понад 200 ветеранів та пенсіонерів. Членами Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту є 61 особа.

Рада ветеранів протягом 2015 року спільно з керівництвом УкрНДІЦЗ проводила певну роботу щодо вшанування ветеранів та взаємодії з Асоціацією. Прикладом цьому є проведення на пожежно-випробувальному полігоні УкрНДІЦЗ IX Всеукраїнської конференції голів територіальних і функціональних рад ветеранів Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.