Підполковник внутрішньої служби у відставці Горло Віктор Миколайович відзначає 65-річний ювілей

Изображение3_006Підполковник внутрішньої служби у відставці Віктор Горло – один з тих ветеранів пожежної охорони, якими пишається харківський гарнізон пожежних-рятувальників. Віктор Миколайович пішов зі служби майже два десятиліття тому, але і сьогодні його ім’я на слуху і у досвідчених співробітників пожежної служби, і у молодого покоління бійців ГУ ДСНС України в Харківській області. У ці дні Віктор Миколайович Горло відзначає 65-річний ювілей.

У 1982 році Віктор Миколайович прийшов на службу в гарнізон пожежної охорони Харківщини. Перша посада майбутнього офіцера – пожежний в СВПЧ-1. На молодого і талановитого співробітника звернули увагу, і в тому ж році він стає інспектором, а потім і інженером цієї частини. У 1986 році Віктор Горло заступник начальника СВПЧ-4, а рік по тому очолює цю частину.

IMG_2649Після восьми років служби на чолі частини Віктор Миколайович отримує нове призначення – стає начальником ЗДПО-12 по охороні Червонозаводського району міста Харкова. Займаючи цю відповідальну посаду з 1995 по 1999 роки, офіцер бере участь в гасінні цілого ряду великих резонансних пожеж, за що в 1999 році удостоюється високої державної нагороди – ордена «За мужність» ІІІ ступеня.

З 1999 по 2000 рік (До виходу на заслужений відпочинок) Віктор Миколайович займав пост начальника Відділу державної пожежної охорони Харківського міського управління УМВС України в Харківській області. Вийшовши на пенсію, заслужений ветеран не втратив зв’язок з гарнізоном є членом Ради ветеранів і завжди грав важливу роль в суспільному житті IMG_1390ветеранського руху пожежно-рятувальної служби, постійно бере участь і в роботі з молоддю, і у зустрічах ветеранів, приурочених до професійних і державних свят.

Привітали з ювілеєм керівництво головного управління, ветерани і Добровільне пожежне товариство України.