Присягаємо народу України

 

300_400_48758300145008265914 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 29 років відділяє нас від страшної трагедії – аварії на Чорнобильській атомній станції. Чорнобильська катастрофа є символом мужності тисяч людей різних національностей і різних професій – енергетиків, шахтарів, будівельників, водіїв, військовослужбовців, працівників органів внутрішніх справ та багатьох інших.

Героїчний літопис подолання наслідків Чорнобильської катастрофи містить у собі імена більше 1000 вогнеборців Київщини. Пам’ять про них увічнена в фільмі «Присягаємо народу України», презентація якого відбулась в Національному музеї «Чорнобиль» з нагоди Дня ліквідатора.

Про ту величезну роботу, яка передувала створенню фільму присутніми ветеранами, ліквідаторами, молодим фахівцям розповів Голова Ради ветеранів Анатолій Бондаренко. Серед почесних гостей на заході були присутні Голова Ради Асоціації ветеранів МВС України Володимир Корнійчук та Голова Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Віктор Доманський.

Після офіційної частини всі присутні були запрошені оглянути експозиції музею. Трагічні події Чорнобильської катастрофи вже стали сторінками історії нашої держави. З кожним роком ми все більше розуміємо, від якого страшного лиха врятували людство всього світу вогнеборці, які взяли на себе страшний удар та смертельно небезпечну роботу по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.