Обласна рада взяла участь в семінар на раді на базі Кодимського МРС Одеської області

DSC0386308 червня 2018 року відділ по роботі з персоналом ГУДСНС разом з Правлінням обласної ради ветеранів на базі Кодимського МРС Одеської області провело чергову DSC03893планову семінар-нараду з відповідними фахівцями по роботі з персоналом і головами рад ветеранів підрозділів 4-го ДПРЗ ГУ ДСНС.

В заході взяли участь голова ради ветеранів м. Кодими Тростянецький І.І., юрист-консультант Кодимської міської ради – він же голова первинної ветеранської організації Кодимського МРС Мелешко О.А., головний фахівець з питань надзвичайних ситуацій Кодимської районної державної адміністрації Балановський О.В.

DSC03851На семінар-нараді обговорювалися питання щодо виконання запланованих з початку року заходів, тобто: про хід написання історії підрозділів, про взаємодію з DSC_0229місцевими органами місцевого самоврядування щодо забезпечення соціального захисту ветеранів, про висвітлення роботи ветеранської організації в ЗМІ, про виконавчу дисципліну, перерахунок пенсій та інші.

В межах культурної програми семінару учасники відвідали краєзнавчий музей м. Кодими, в якому дізналися про створення та розвиток міста, та Кодимське лісне господарство.