На Херсонщині у день людей похилого віку представники обласного рятувального відомства відвідали своїх пенсіонерів

S1210338Другий місяць осені починається з особливої дати.S1210331 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Не обходять його увагою і рятувальники Херсонщини. З року в рік не забувають вони про людей, які виконували свій обов’язок перед українським народом, вийшли на заслужений відпочинок і дожили до поважного віку.

Сьогодні, за дорученням начальника ГУДСНС  у Херсонській області Сергія Чорного, делегація на чолі з головою обласної організації ветеранів відомства Тетяною Шевченко побувала у кількох сім’ях, де їх радо зустрічали і щиро чекали на такий приємний візит. А у сім’ї Сінченків, Людмила Василівна сказала, що за українською S1210342традицією дорогих гостей вітають хлібом та сіллю, і вона доS1210327 нашого приїзду напекла пиріжків. Представники рятувального відомства були дуже вражені такою гостинністю і з задоволенням пригостилися рум’яними смаколиками.

 Цей день – можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. В Україні кожен 5-тий мешканець – це особа похилого віку, шоста їх частина самотні люди.  Попри всі негаразди, які їм доводиться долати, їм необхідна увага від тих людей, які ще в строю.

Зі святом вас, дорогі наші! І живіть довго без смутку у серці.