На Херсонщині дбають про ветеранів пожежної охорони і в радості, і в горі

S1010449Ветерану пожежної охорони майору внутрішньої служби у відставці Івану Григоровичу Трофімову 82 роки. Він знаходиться на заслуженому відпочинку та після багатьох років служби про нього не забувають і систематично відвідують. Цього разу голова ради обласної організації ветеранів пожежної і рятувальної служби Тетяна Шевченко з пенсіонерами і рятувальниками завітала до Івана Григоровича не просто так. Після операції по ампутації нижньої кінцівки він повернувся додому. Керівник обласного відомства Сергій Чорний подбав про те, щоб ветеран у наш скрутний час відчув братську підтримку і передав йому грошову допомогу.

S1010436Молодим хлопцем уродженець Харківської області Іван Трофімов вступив до лав вогнеборців Херсонщини і понад 30 років свого життя присвятив служінню українському народові. Пройшов шлях від райпожінспектора до керівника підрозділу. Завжди чесно і сумлінно виконував свої обов’язки і був гідним прикладом для підлеглих і молоді. Іван Григорович шанобливо ставився до кожної людини і сіяв навколо себе тільки добро. І сьогодні все це повертається до ветерана сторицею. У нелегкий період свого життя чоловік щиро дякував колегам за увагу до нього і бажав нинішнім пожежним-рятувальникам легкої служби, без S1010453трагічних наслідків для людей.

Іван Григорович Трофімов – людина, яку не поважати просто неможливо. З ним легко і приємно спілкуватися, йому від чистого серця бажаємо здоров’я і щастя.