На Херсонщині визначено переможців обласного етапу конкурсу «Кращий пожежний – це ти обережний»

S101083621 березня в актовій залі Головного управління ДСНС в Херсонській області відбулося нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний». Його організаторами виступили ДСНС і Добровільне пожежне товариство України. А вболівали за дітей як діючі працівники Служби порятунку, так і пенсіонери та ветерани служби. На Херсонщині в ньому взяло участь понад 500 дітей віком від 6 до 18 років практично з усіх районів і міст регіону. Цього року найцікавішим стало те, що крім номінації «Художня S1010863творчість» додалася ще й «Декоративно-прикладна творчість». Ось тут фантазії дітей не було меж. Поробки виготовлені з різних матеріалів, зі своїм баченням тієї чи іншої ситуації. На сцені були представлені роботи і безпосередніх переможців, і деяких учасників обласного етапу Конкурсу.

Перед присутніми з вітальним словом виступила заступниця начальника обласного рятувального відомства підполковник служби цивільного захисту Катерина Гаврилова. Вона щиро подякувала переможцям, їх вчителям і S1010834батькам за таку чітку життєву позицію щодо безпеки життєдіяльності. Адже це складає основу майбутнього кожного з них і від цього напряму залежить цілісність здоров’я і життя дітей.

Потім розпочалося нагородження. Почесні грамоти і цінні подарунки отримав 21 переможець, чиї роботи будуть відправлені на Всеукраїнський завершальний етап до м. Києва, що триватиме до 30 квітня. Далі всі перейшли до 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини Суворовського району на екскурсію.

Учасники дитячого заходу дякували херсонським рятувальникам за організоване свято і деякі переможці S1010842обіцяли і наступного разу брати участь у творчих конкурсах.

Вітаємо переможців обласного етапу і чекаємо результатів Всеукраїнського!