На Волині розпочалась семінар-нарада голів обласних осередків Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

_DSC005821-22 червня у місті Луцьку відбувся семінар за участю голів та представників обласних ветеранських організацій Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.

До наради під головуванням першого заступника Голови Президії Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Олександра Алімова, долучилися посадовці профільних відомств – соціального захисту, охорони здоров’я, пенсійного фонду, юстиції, а також ветеранської організації Міністерства внутрішніх справ.

Начальник Управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук привітав учасників семінару, побажав плідної співпраці та конструктивного діалогу.

_DSC0117«Кожен з вас, присвятивши життя захисту населення від надзвичайних подій та розбудові пожежно-рятувальної служби, є прикладом для наслідування рятувальників, які продовжують вашу справу в усіх гарнізонах на території усієї держави,» – зазначив Володимир Грушовінчук.

Під час пленарного засідання були обговорені питання реалізації гарантій соціального та правового захисту людей з інвалідністю, ветеранів військової служби, правоохоронних органів та органів служби цивільного захисту. Про основні аспекти медичної реформи в Україні та перспективи її впровадження на місцевому рівні розповіли у доповідях фахівці з охорони здоров’я. Представники профільних відомств поінформували учасників наради про організацію пенсійного забезпечення ветеранів та проблемні віхи пенсійної реформи, а також про юридичні аспекти функціонування та ведення документації.

_DSC0154У рамках першого дня семінару учасники відвідали експозицію Виставки-музею пожежно-рятувальної служби Волинської області та побували на екскурсії у Луцькому замку, історичній пам’ятці, що входить до семи чудес України.

На семінарі голова Одеської обласної ветеранської організації Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Ф.І. Литвяков презентував свою чергову книгу “Ветерани пожежної охорони Одещини”. У книжці описується практична робота ветеранів області з забезпечення виконання завдання та функцій Асоціації.

Книжка має 14 розділів обсягом 350 сторінок, містить понад 530 фото з практичної роботи ветеранів. Вартість одного примірника – становить 624 грн.