На базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС в Харківській області пройшли обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед юніорів

1На базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС в Харківській області пройшли обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед юніорів. За звання кращої поборолися 23 команди з районів міста Харкова та області.

Змагання відкрив заступник начальника Головного управління ДСНС України в Харківській області полковник служби цивільного захисту Анатолій Торяник. У відкритті змагань були присутні голова ветеранської організації гарнізону Володимир Завада, заступник начальника відділу у справах фізичної культури та спорту Андрій Поротов, керівники структурних и територіальних підрозділів главку, ветерани, 2родичі молодих співробітників. Анатолій Олексійович традиційно побажав учасникам успіхів у чесній боротьбі, досягнення високих результатів і перемог.

Голова ветеранської організації Харківщини Володимир Завада побажав хлопцям досягати нових висот у спорті, щоб в подальшому представляти Харків на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Ветеран пожежної охорони Олександр Черненко розповів про те, що пожежно-прикладний спорт розвиває швидкість, витривалість, координацію, інші морально-вольові якості.

3Підсумовуючи змагання полковник Торяник підкреслив, що всі підрозділи і структури ДСНС Харківської області приділяють дуже серйозну увагу пожежно-прикладному спорту. У нас багаті спортивні традиції, серед харків’ян є чемпіони не тільки України, але Світу і Європи, майстри спорту міжнародного класу.