Напередодні Дня рятувальника в Головному управлінні ДСНС України в Херсонській області відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята

IMG_352716 вересня напередодні Дня рятувальникаIMG_3430 в Головному управлінні ДСНС відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята.

У цей день до рятувальників завітало багато почесних гостей, серед яких Голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир, начальник Головного управління нацполіції Олександр Прокудін, начальниця Херсонського лісомисливського господарства Інна Касіч, керівництво облради, мерії, обласного Управління СБУ, військові та інших державних відомств. А розпочались урочистості із молебня та подальшого освячення присутніх та техніки, яке провів отець Юрій, військовий капелан Національної гвардії України Таврійської єпархії ПЦУ.

З нагоди свята високо оцінено професіоналізм і оперативність рятувальних підрозділів області. Загалом нагороджено 104 представника цієї мужньої та почесної професії. Так, 43 IMG_3618співробітника отримали відзнаки від IMG_3675Херсонської ОДА, облради, мерії, МВС, ГУ НП, ДСНС України та ГУ ДСНС області, обласного СБУ,  лісової охорони. Також 8 співробітників відомства занесені на Дошку пошани, а 53 отримали чергові спеціальні звання. Були заохочені і ветерани відомства.

У вітальному слові голова Херсонської обласної адміністрації Сергій Козир звернувся до рятувальників: «Приклади вашої відваги і рішучості свідчать, що рятувальна служба об’єднує у своїх лавах сильних духом, загартованих часом і випробуваннями людей, які не лише через обов’язок, а й за покликом серця стоять на варті спокою громадян та гостей нашого Таврійського краю. Щиро дякую вам за це».

IMG_34Окремо подяки від начальника Головного управління ДСНС області отримали надійні помічники рятувальної служби –  Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба, загін швидкого реагування «Влад» Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, представники водної поліції.

Начальник Головного управління Андрій Павленко щиро подякував всім за гідну службу в ім’я народу України, зазначивши, що йому надзвичайно приємно, що  заохочено таку велику кількість співробітників Служби «101» Херсонщини.

Для всіх присутніх була організована виставка спеціалізованої рятувальної техніки. Особливе захоплення така демонстрація викликала у школярів, які завітали до рятувальників у рамках Дня відкритих дверей.

Щиро дякуємо нашим гостям за чудові привітання та увагу до нашої професії.