Львівські рятувальники вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

DSC_05792 травня 2019 року за участю керівництва Головного управління ДСНС України у Львівській області, працівників та ветеранів – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулись урочисті збори, присвячені 33-м роковинам Чорнобильської катастрофи, які традиційно розпочато хвилиною мовчання в пам’ять про полеглих ліквідаторів. У своєму виступі начальник Головного управління полковник служби цивільного захисту Кагітін Ю.І. звернувся до присутніх зі словами вдячності за здійснений подвиг.

Під час проведення заходу за значний особистий внесок у ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток ветеранського руху 22 ліквідатори нагороджені відзнаками Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту, Всеукраїнської Чорнобильської Спілки інвалідів МВС України та Головного управління ДСНС України у Львівській області.

На зборах звучали виступи-спогади ліквідаторів про виконання службових обов’язків під час перебування в зоні ліквідації аварії та жахливі наслідки Чорнобильської трагедії. В цілому у зборах взяло участь 22 ветерани-ліквідатори. Подібні заходи щодо вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відбулись в підпорядкованих підрозділах області, в яких в цілому взяло участь понад 60 ліквідаторів аварії на ЧАЕС.