Луганська обласна рада ветеранів ГО ВАВВ та СЦЗ

Мілевський

Голова обласної ради – Мілевський Валерій Вільгельмович

полковник служби цивільного захисту у відставці

Phone1 050-251-00-83


Луганська обл. м. Cєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 29

Phone1

lugansk@mns.gov.ua

Луганська ветеранська організація Головного управління ДСНС України у Луганській області зареєстрована і діє з 2005 року.

В Луганській області діє 19 осередків первинних ветеранських організацій. Загальна чисельність ветеранів і пенсіонерів в області понад 620 осіб з них 540 є членами організації. Головами організації в різний період були Ішичкін М.М., Старостенко М.В., Баринов В.М. В даний час головою організації є Мілевський В.В.

В роботі ветеранської організації виникли певні проблеми пов’язані з перебуванням значної кількості ветеранів на тимчасово непідконтрольній уряду України території. В першу чергу це питання обліку ветеранів та роботи ветеранських організацій. І все-таки ветеранська організація в Луганській області діє. Головний осередок знаходиться в м. Сєвєродонецьку.

Ветеранською організацією Головного управління були проведені організаційні і практичні заходи спрямовані на виконання вимог наказів ДСНС України щодо поліпшення роботи з ветеранськими організаціями ДСНС України та підвищення їх ролі у формуванні професіоналізму молодих працівників, та інших документів.

Виконується план організаційних і практичних заходів Головного управління ДСНС України у Луганській області щодо роботи з ветеранськими організаціями та підвищення їх ролі у формуванні професіоналізму молодих працівників.

Проводяться  спільні наради з радами ветеранів, на яких розглядаються питання про надання соціальної і правової допомоги ветеранам та пенсіонерам, роль і місце ветеранів у роботі з молодими працівниками, атестаційних комісій, рад зборів. Працюють місцеві осередки ветеранської організації Головного управління ДСНС України у Луганській області.

Подаються пропозиції до Головного управління ДСНС України у Луганській області щодо матеріального та морального заохочення ветеранів за активну участь у громадському житті підрозділів Головного управління, а також проведення виховної роботи з молодим поповненням.

Здійснюються заходи щодо вітання ветеранів і пенсіонерів з нагоди професійних свят, днів народжень, знаменних дат та подій, вшанування пам’яті.

Ветеранська організація бере участь у проведені заходів пов’язаних з роковинами Чорнобильської катастрофи, на яких вшановуються ветерани – учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Проводяться урочисті заходи з нагоди  річниці Перемоги.

Радою ветеранів і пенсіонерів залучалися ветерани для участі у проведенні окремих тем занять зі службової підготовки, суддівства оглядів – конкурсів професійної майстерності загальних зборах з підведення підсумків службової діяльності на навчальний рік, тематичних вечорах та інших заходах.

З метою якісного проведення ветеранською організацією роботи з молоддю щодо її виховання у дусі патріотизму, прищеплення поваги до професії пожежного – рятувальника, формування дисциплінованості, моральної та психологічної стійкості, діє “Клуб ветеранів”.