Кіровоградська обласна рада ветеранів ГО ВАВВ та СЦЗ

Яцула

Голова обласної ради – Яцула Василь Андрійович

підполковник служби цивільного захисту у відставці

Phone1 050-947-97-80


25012, м. Кіровоград, вул. Пашутинська, 1

Phone1 052-222-86-22; ф. 052-222-86-20

kirovohrad@mns.gov.ua

Ветеранська організація та підпорядкованих йому підрозділів діє з моменту створення загну та є громадською організацією, що об’єднує на добровільних засадах всі категорії ветеранів та пенсіонерів ДСНС, а також членів їх сімей для вирішення соціальних, матеріально-побутових, економічних, медичних, екологічних та інших спільних інтересів, участі у реалізації Концепції соціального і гуманітарного розвитку служби, формуванні професіоналізму молодих працівників та проведення патріотичного виховання рядового і начальницького складу та працівників органів і підрозділів цивільного захисту.

Діяльність ветеранської організації здійснюється у тісній взаємодії з керівництвом загону та  підрозділами, які входять до складу загону. Членами  ветеранської організації є  ветеранів та пенсіонерів колишніх підрозділів, а саме – 1 ТРЗ (військова частина Д0070), ЗТС та АРЗСП УДСНС України в області, які беруть активну участь у діяльності ветеранської організації.

З початку 2015 року членами ветеранської організації та за безпосередньої участі керівництва загону були проведені наступні заходи.

Організовано поздоровлення ветеранів та пенсіонерів з Новорічними та Різдвяними святами.

13 лютого 2015 року на Загальних зборах особового складу начальником загону з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав були поздоровлені пенсіонери Замрій Микола Іванович, Золотарьов Олександр Сергійович, Протасов Олександр Миколайович та Савостін Валерій Михайлович.

5 березня 2015 року для жінок, які працювали в підрозділах МНС, ДСНС України та вийшли на пенсію було організовано привітання з Міжнародним жіночим днем 8 березня.

17 квітня 2015 року керівництвом загону проведено привітання ветеранів та пенсіонерів загону з Днем пожежної охорони.

В травні місяці 2015 року здійснено привітання ветеранів та пенсіонері з травневими святами.

01 липня 2015 року керівництвом аварійно-рятувального загону спеціального призначення проведено поздоровлення ветеранів та пенсіонерів служби цивільного захисту з 56 річницею військової частини Д-0070

17 вересня 2015 року ветеранів та пенсіонерів було поздоровлено з професійним святом та запрошено на святкові заходи з нагоди відзначення Дня рятівника.

14 жовтня 2015 року ветеранів та пенсіонерів поздоровлено з Днем захисника України.

Олександрійський міський осередок  Кіровоградської обласної ради ветеранів

Ветеранська організація м. Олександрії налічує 105 ветеранів та пенсіонерів ОВС, МНС , ДСНС України.

Керівний склад ветеранської організації:

Голова: Іванченко Володимир Володимирович;

Члени: Біда Григорій Сергійович

             Устенко Лідія Іванівна

             Чередниченко Василь Олександрович

             Панчук Володимир Володимирович

Ветеранська організація м. Олександрія створена 15 червня 1984року. Робота ветеранської організації будується відповідно до Комплексного плану роботи ветеранської організації та рекомендацій УДСНС України в Кіровоградській області. Тричі на рік проводяться загальні збори. Поточні питання розглядаються на засіданні керівного складу ветеранської організації. Стало традицією щорічно вітати та відвідувати ветеранів і учасників ВВВ до Дня Перемоги та Дня людей похилого віку.

Відповідно до Статуту ветеранської організації створений фонд допомоги, який формується з членських внесків. Щорічно допомогу отримують ветерани та пенсіонери, які проходять стаціонарне лікування, в розмірі до 500 грн. кожному. При похованні ветеранів родині надається одноразова грошова допомога в розмірі 1 тисячі гривень.

За узгодженням з керівництвом загону та частин ветерани беруть участь в загальних зборах особового складу та нарадах керівного складу. Організуються зустрічі ветеранів з молодими співробітниками. Разом з працівниками відділу персоналу проводиться робота серед випускників шкіл та інших учбових закладів освіти щодо відбору на навчання до відомчих навчальних закладів. Ветерани залучаються до проведення заходів  з пропаганди та агітації, які проводяться ДПРЗ-2 У ДСНС України у Кіровоградській області в начальних та дошкільних закладах міста.

15.06.2012 проведено святкування 30-ї річниці формування воєнізованої пожежної охорони в м. Олександрії. В заходах брали участь керівний склад Управління, ДПРЗ-2 та представники Олександрійської міської ради.

За клопотанням ветеранської організації та керівництва загону поліпшили житлові умови пенсіонери (отримали квартири): Білан В.Ю., Дорошенко Г.О. А також отримали житло сім’ї колишніх працівників пожежної охорони: Козаченко Л.Д.

Разом з Управлінням соціального захисту населення Олександрійської міської ради щорічно проводиться реєстрація осіб (пенсіонерів, ветеранів, та сімей померлих співробітників щодо надання пільг в повному обсязі. З цією метою в липні 2015 року проведені збори членів ветеранської організації та фахівців Управління соцзахисту щодо забезпечення пільгами за категоріями з 01 липня 2015 року.

З метою спільних дій, направлених на соціальний захист пенсіонерів та ветеранів силових структур міста, створена координаційна рада, яка складається з ветеранської організації ДПРЗ-2, Олександрійського МВ УМВС та Олександрійського авіаційного гарнізону.

Складена історична довідка щодо керівного складу міської пожежної охорони за період з 1943 року по теперішній час, яка відображена на відповідному стенді.

Голова ветеранської організації м. Олександрії у листопаді 2015 року обраний до складу Ради старійшин  Олександрійської міської ради.