З 60-річчям ветерана пожежної охорони Кудіна С.В. вітають рятувальники Кіровоградщини

фото 118 квітня 2019 року відзначив свій 60-літній ювілей Кудін Станіслав Васильович, підполковник внутрішньої служби у відставці, який пропрацював у пожежній охороні м. Олександрія Кіровоградської області з 1980 р. по 1998 р., а у 1995 року був призначений на посаду начальника 2 загону державної пожежної охорони м. Олександрія УДПО УМВС у Кіровоградській області, з якої і пішов на пенсію.

Перебуваючи на заслуженому відпочинку, він продовжує активну громадську діяльність в попередженні та запобіганні виникнення надзвичайних подій техногенного та природного характеру, передає свій досвід молодим працівникам пожежно-рятувального підрозділу.

Привітати з такою визначною життєвою датою ювіляра прийшли працівники та ветерани підрозділу, де працював Станіслав Васильович, які побажали йому міцного здоров’я, благополуччя та довголіття.

Від імені керівництва та усього колективу УДСНС України в області та обласної ради ветеранів щиро вітаємо шановного Станіслава Васильовича  з ювілеєм та бажаємо здоров’я, наснаги і дякуємо за його відданість пожежній справі.