З нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні рятувальники завітали до своїх ветеранів

28 та 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні ми згадуємо та вшановуємо людей, котрі будь-якою ціною виборювали мирне небо над головою для своїх нащадків.

Так, 8 травня, працівники Головного управління ДСНС України у м. Києві завітали до ветеранів пожежної-охорони в гості аби разом згадати важкі часи та вшанувати тих, хто віддав своє життя заради перемоги над ворогом. Такі візити стали доброю традицією 1для Київського гарнізону. Під час теплої розмови ветерани  згадали про часи, коли вони працювали в лавах Служби порятунку, згадали своїх колег, друзів… Багато теплих спогадів, але й немало сумних нот… Безперечно, такі зустрічі – це можливість перейняти досвід людей, на очах яких формувалась пожежна-охорона. Змінювався світ навколо, відбувалися зміни й в Київському гарнізоні. 3Проте, є те, що завжди було й буде на першому місці для працівників Служби порятунку 101 – це безпека громадян!

Низький уклін ветеранам за те, що протягом більшої частини свого життя вони працювали на благо нашої держави та забезпечували спокійне та безпечне життя киянам та гостям столиці багато років поспіль.

Низький уклін тим, хто пожертвував своїм життям заради мирного майбутнього для всіх нас.