З Днем рятівника

Лого1

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ВСЕУКРАЇНСЬКА   АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА

СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ»

04074,  м. Київ,  вул. Вишгородська, 21, т. ф. 044-428-13-69,  E-mail: veteran_dva@ukr.net


фото 1Шановні рятівники!

Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята – Дня рятівника!

 Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежних, працівників аварійно-рятувальних формувань і служби цивільного захисту, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Ваша професія – одна з найнебезпечніших та найвідповідальніших, одна з найблагородніших та найгероїчніших. Це робота для мужніх та сильних, рішучих та витривалих, людей, які готові ризикувати власним життям, допомагаючи іншим у надзвичайних ситуаціях, дорожньо-транспортних пригодах, під час стихійних лих та пожеж.

Ви не просто рятуєте життя і здоров’я наших громадян, ви повертаєте їм впевненість та відчуття захищеності, переконання у тому, що вони ніколи не залишаться наодинці зі своєю бідою.

Шановні  рятівники!

Бажаємо усім, хто присвятив своє життя цій професії, міцного здоров’я та родинного щастя, добра, миру, душевних та фізичних сил, якомога менше тривожних викликів, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.

З повагою

Голова Асоціації                                  Підпис                                Віктор ДОМАНСЬКИЙ

 фото 2