З Днем Незалежності України

Лого1

ВСЕУКРАЇНСЬКА   АСОЦІАЦІЯ

ВЕТЕРАНІВ  ВІЙНИ  ТА  СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

                    04074, м. Київ. вул. Вишгородська, 21. т.ф.044-428-13-69, E-mail:veteran_dva@ukr.net


 

фото 1Шановні колеги та  друзі!

Від усього серця вітаємо Вас із Днем Незалежності України – світлим святом Українського народу. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

У ці спекотні та тривожні серпневі дні календар історії відраховує 27 річницю Незалежності України. Нам випала висока історична місія здійснити мрію багатьох поколінь наших предків – бути господарями на своїй землі, плекати її і прикрашати своєю працею, у добробуті, безпеці та злагоді ростити дітей, мирно і приязно жити з сусідами.

Ідея відродження незалежної держави жила, незмінно прокладаючи собі дорогу від розпаду Київської Русі аж до прийняття Верховною Радою України Акту проголошення Незалежності України та Всеукраїнського референдуму 1991 року. Тоді народ раз і назавжди вирішив: Державі Україна бути! З проголошенням незалежності України світ почав рахуватися з нами. Ми стали органічною частиною світової спільноти. Ми самі здобули історичний шанс стати сучасною, заможною, шанованою нацією. Ми реалізуємо свій шанс. У нас є підстави впевнено дивитися в майбутнє.

 Шановні друзі та колеги!

Щиро вітаємо Вас зі святами – Днем Державного Прапора України

та  Днем Незалежності України!

 Слава всім хто зараз в цей скрутний та важкий час відстоює незалежністьфото 2 нашої Батьківщини на полі бою! Україні потрібні наші руки, наш талант, наш патріотизм, вміння жити на українській землі та бути Українцем! Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна! Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності.

Щастя і процвітання вільній незалежній соборній Україні! Здоров’я, добра, віри, благополуччя в наших родинах і довгих років мирного життя!

Зі святом Вас!

 Щиро і з повагою

 Голова Асоціації                                Підпис                                  Віктор ДОМАНСЬКИЙ

 

фото 3