Звернення зборів ветеранів силових структур Полтавської області

Ми, ветерани силових структур Полтавської області на зібранні 1 грудня 2017 року обговоривши проблеми порушення владою всіх рівнів і гілок вимог міжнародних зобов’язань, Конституції України та Законів з питань соціального захисту, зважаючи на загрозливі для держави обставини, що складаються останнім часом в Україні заявляємо:

Керівники держави на чолі з президентом П. Порошенком запровадили систему пограбування і нищення українського народу і держави! Кожного дня програми: Схеми, Наші Гроші, ЦРУ, Слідство Інфо та інші, що розслідують злочини чиновників всіх рівнів показують, що керують державою, її фінансово – матеріальними, природними і т.п. ресурсами шайка злодіїв, шахраїв, люди позбавлені моралі, честі і гідності, і мета яких особисте збагачення.

Кожного дня зростають ціни на найнеобхідніші для існування товари, продукти харчування, енергоносії, бензин, тарифи на комунальні послуги. Більшість населення доведена до жебрацького існування, і на сьогодні є найбіднішим в Європі та владу це не зупиняє.

В Україні знищена правоохоронна система і населення залишилось беззахисним перед бандитами, шахраями, рейдерами. Жоден резонансний злочин, включаючи вбивства, до кінця не розслідується, населення позбавлене можливості звертатися до суду з причин встановлених драконівських для населення судових зборів та витрат. Повсякденно нищаться освіта, наука, охорона здоров’я, культура, підприємництво, довкілля і т.д. Країна доведена до стану розвалу бездіяльністю чи спрямованою діяльністю Президента, КМУ, ВР. В Україні знищена система постійного впливу громадськості на державні органи та діалог влади з громадськістю. Більшість населення не довіряє Президенту і владі.

Наша свідомість і минула діяльність, що була спрямована на захист держави і народу від злочинності, не сприймає, що таке можливе в Україні на сьогодні і у злочинах проти держави і населення задіяні найвищі посадові особи та їх найближче оточення!!!

Проголошені реформи перетворені на їх видимість і залишились фікцією. Це показує «реформа» поліції, прокуратури, судової системи, державної служби коли відбір на посади проводять ті ж самі корумповані особи та їх ставленики, а керівні посади займають одіозні особи з українофобськими діями.

В умовах смертельної загрози від Росії армія недостатньо забезпечується всім необхідним, що змушує командирів і начальників звертатися з проханням до місцевих органів влади та волонтерів. Це говорить про бездіяльність і безвідповідальність посадових осіб, розкрадання коштів чиновниками.

Зважаючи на загрозливі для держави і народу дії керівників держави, що спрямовані на знищення України, і які зростають з кожним днем та відчуваючи відповідальність за нашу державу, наш народ Ми ВИМАГАЄМО від керівників держави:

1. Негайно і рішуче припинити розкрадання і руйнування держави та провести дієві антикорупційні реформи за прикладом європейських країн!

2. Усунути від керівництва державними органами одіозних осіб, що скомпрометували себе на відповідальних державних посадах та притягти їх до відповідальності.

3. Змінити систему вибрів запровадивши вибори Президента через 4 роки, народних депутатів через 3 роки, а місцевих через 2-3 роки. Зняти депутатську недоторканість,як основу корупції.

4. Зважаючи на смертельну загрозу з боку Росії здійснити рішучі заходи по укріпленню ЗСУ, перш за все на професіональній, патріотичній основі. Створити всі необхідні умови військам для відсічі агресії. Знищити з хабарництво та корупцію в армії.

3. Запровадити дієвий контроль громадськості за діяльністю влади.

4. Вирішити питання соціальної справедливості ветеранів силових структур, перерахувавши їхні пенсії згідно закону України № 2262-XII з 1 січня 2018 року, а працівникам міліції з 1 січня 2016 року.

Ухвалено зібранням ветеранів силових структур Полтавської області 1 грудня 2017 року.

Заяву направити керівникам центральних та місцевих органів влади, послам країн ЄС, до ЗМІ, громадськості.

м. Полтава, ОЦЕВУМ, вул. Соборності 67, 380 учасників