Запорізька обласна рада ветеранів ГО ВАВВ та СЦЗ

Гончаренко Запорізька

Голова обласної ради – Гончаренко Василь Карпович

підполковник внутрішньої служби у відставці

Phone1 050-155-55-03


69002, м. Запоріжжя, вул. Грязнова, 65

Phone1 061-787-94-46; ф. 061-787-94-43

zaporizhya@mns.gov.u

Рада ветеранів створена на установчій конференції у березні 2006 року та утворено 19 районних ветеранських організацій. На сьогодні Рада ветеранів нараховує 1214 осіб. Всього за десять років правами МНС (ДСНС) України, органами місцевого самоврядування і Асоціації нагороджено 336 ветеранів. В гарнізоні проводиться робота по створенню куточків та кімнат історії, ведуться історичні формуляри підрозділів, які використовуються у виховній роботі з молодими працівниками підрозділів.

Ветеранською організацією спільно з керівництвом Головного управління та начальниками підрозділів постійно проводиться вивчення матеріально-побутових проблем ветеранів та при необхідності надається посильна допомога у їх вирішенні. Тільки за останній рік за рахунок різних джерел фінансування надано допомогу ветеранам на суму 52 тис. грн.

В структурних підрозділах Головного управління за участі ветеранів поновлено стенди, присвячені героїчному подвигу нашого народу у Великій Вітчизняній війні та Героям Чорнобиля. Проведено заходи щодо висвітлення у місцевих засобах масової інформації, на сайті Головного управління та у відомчій газеті “Ситуація” матеріалів про роботу Ради ветеранів та окремих постатей, які внесли значний вклад в розвиток служби. За участю ветеранів для особового складу систематично проводяться Дні інформування з нагоди знаменних дат та державних і професійних свят.

У Головному управлінні щоквартально проводяться спільні наради за участю Ради ветеранів, на яких розглядається стан роботи з молодими працівниками, роль та місце у ній ветеранів, визначаються шляхи покращення цієї роботи. З метою поширення передового досвіду роботи районних ветеранських організацій щорічно проводяться семінари за участю керівників підрозділів та голів районних рад ветеранів.

У зв’язку з військовими діями на Сході нашої держави та участі в антитерористичній операції колишніх ветеранів і пенсіонерів підрозділів, які були призвані на дійсну військову службу, Рада ветеранів активно підключилась до вирішення питань допомоги воїнам. Так, за участю Ради ветеранів організовано збір коштів на лікування тяжко хворої доньки інваліда АТО, колишнього водія 6-ДПРЧ Замотаєва Г.В., надано фінансову та матеріальну допомогу його родині. Рада ветеранів всіляко сприяє проведенню реабілітації та оздоровленню ветеранів і пенсіонерів служби, які пройшли та перебувають на даний час у зоні проведення АТО.

14 жовтня 2015 року під час проведення урочистих заходів з нагоди відзначення Дня захисника України ветеранська організація організувала зустріч співробітників Головного управління з учасниками бойових дій з числа колишніх ветеранів і пенсіонерів, які безпосередньо брали участь у захисті Держави в зоні АТО. Правами Ради ветеранів захисників було нагороджено медалями “За захист Батьківщини”.

Вже минуло 10 років, як ветерани та рятувальники гарнізонів області працюють поруч, надаючи необхідну допомогу один одному,  дивлячись упевнено в майбутнє.