Закарпатська обласна рада ветеранів ГО ВАВВ та СЦЗ

Гондорчин ЗакарпаттяГолова обласної ради – Гондорчин Іван Іванович

підполковник внутрішньої служби у відставці

Phone1 050-800-61-50


88000, м. Ужгород, вул. Болгарська, 2

Phone1 031-266-01-14; ф. 031-266-12-19

 

zakarpattya@mns.gov.ua

Рада ветеранів війни з часу утворення здійснювала свою діяльність відповідно до чинного законодавства. Ветерани та пенсіонери служби беруть активну участь у забезпеченні виховного впливу на молодих працівників, формування у них професійних та моральних якостей, відповідального ставлення до службової діяльності. Члени ветеранської організації залучалися до участі в патріотичному вихованні молодого покоління, підтриманню їх морального стану, веденню здорового способу життя, профілактики правопорушень тощо. Проводилися заходи інформування щодо соціального та правового захисту ветеранів.

З нагоди проведення урочистих заходів до знаменних дат і подій постійно проводилися засідання членів Ради ветеранів на яких розглядалися кандидатури на заохочення. За результатами обговорення складалися протоколи та направлялися відповідні матеріали до Асоціації. Спільно з керівництвом Управління організовувалися урочисті заходи за участю ветеранів та пенсіонерів служби, в місцевих засобах масової інформації висвітлювався їх досвід роботи. Ветерани обласної ветеранської організації та її осередків в районах брали активну участь в пропаганді славетних бойових i службових традицій пожежно-рятувальних підрозділів та в громадському житті Управління.

У взаємодії з керівництвом Управління постійно проводиться інформаційно-аналітична робота щодо повноцінного обліку ветеранів та пенсіонерів служби, узагальнення списків усіх ветеранів пожежної охорони, органів внутрішніх справ (пожежна охорона), військової служби (цивільна оборона), служби цивільного захисту, та аварійно-рятувальних формувань. З метою напрацювання конкретних заходів та поліпшення роботи ветеранських організацій актив Ради ветеранів постійно запрошується на оперативні наради Управління та підпорядкованих підрозділів області для заслуховування  при керівниках та кураторах відповідальних осіб щодо ретельного аналізу стану роботи з ветеранами.

З метою увічнення безсмертного подвигу пожежних − ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, проведено реконструкцію та упорядкування Стелли, яка встановлена на території Управління. У кожному підрозділі Управління обладнуються тематичні експозиції: “Учасник Великої Вітчизняної війни”, “Воїн-інтернаціоналіст”, “Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС”. На зборах в Управлінні та його підрозділах розглядаються актуальні питання ветеранського руху, соціального й правового захисту ветеранів, інвалідів, сімей померлих ветеранів та сімей загиблих при виконанні службових обов’язків працівників.

Організовується та забезпечується належна підготовка матеріалів для висвітлення у відомчих засобах масової інформації щодо діяльності ветеранських організацій області та проводяться спільно з телевізійними каналами тематичні передачі із висвітленням проблем життєдіяльності ветеранів та можливих шляхів їх розв’язання, а також з питань діяльності місцевих органів самоврядування щодо підвищення соціальної захищеності ветеранів.