«ЕСТАФЕТУ ПОКОЛІНЬ» ПРИЙМАЄ ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЛДУ БЖД

В-IMG_3516Всеукраїнська асоціація ветеранів війни та служби цивільного захисту спільно з ДСНС України  вже декілька років поспіль проводить патріотичну акцію «Естафета поколінь». Право приймати учасників ІІІ етапу отримало Вінницьке вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

У 2015 році Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Всеукраїнською асоціацією ветеранів війни та служби цивільного захисту була започаткована щорічна акція «Естафета поколінь», яка проводиться на базі навчальних закладів ДСНС України.

Метою В-IMG_3444цього заходу є активізація духовного, соціально-культурного потенціалу особового складу, сприяння патріотичному вихованню та професійному становленню молодих працівників.

З вітальним словом до присутніх звернувся Алімов О.Ф. який наголосив на пріоритеті рятівників та їх внеску і самовідданості у порятунку людей від надзвичайних ситуацій.

З промовою до учасників акції звернувся начальник училища Говорущак М.Г, який привітав номінантів та побажав міцного здоров’я, наснаги, не зупинятись на досягнутому, професійного зростання.

Почесною відзнакою Асоціації «Медаллю – «Герой-рятівник» було відзначено Забуранного В-IMG_3502Івана, учня 9 класу загальноосвітньої середньої школи с. Нестерварка Тульчинського району Вінницької області. 31 липня 2018 року Іван витягнув з води хлопчика, чим врятував йому життя.

Учасників акції нагородили відзнаками,  а на завершення колективом художньої самодіяльності училища була підготовлена концертна програма.