Делегація начолі з Головою ради ветеранів Анатолієм Бондарено відвідала Мітинське кладовище

10Київщина – регіон, чиї сини 31 рік тому першими 12прийняли на себе страшний удар Чорнобильського монстра. Тож пам`ять і пошана тут  категорії не випадкові.

З 26 по 27 квітня під керівництвом Голови ради ветеранів ГУ ДСНС України у Київській області Анатолія Бондаренка, делегація рідних і близьких пожежних, загиблих під час ліквідації аварії на Чорнобильській від’їжджає до Москви на Мітинське кладовище.

Тут поховані люди, завдяки яким був зупинений ядерний смерч, збережене життя не тільки громадян нашої 9країни, а й багатьох людей на планеті. Серед них і шість пожежників — Віктор Кібенок, Володимир Правик, 15Микола Титенок, Микола Ващук, Василь Ігнатенко і Володимир Тишура. У день тридцять першої річниці чорнобильської катастрофи тисячі людей зібрались на Мітинському кладовищі.

«Ваш неоціненний внесок в порятунок всього світу, що наслідки могли бути набагато катастрофічнішими аби не самовіддана мужність пожежних-ліквідаторів. Безумовно 13неможливо забути подвиг тих пожежних, що першими прибули до місця аварії та протягом довгих годин боролись з вогнем на 4-му енергоблоці» –  відмітив Анатолій Ілліч.

Протягом всіх днів перебування звучали теплі слова побажань, вдячні слова пам’яті на честь людей які зберегли світ для нащадків ціною власного життя.