В Головному управлінні ДСНС України в Херсонській області відбулися урочистості до Дня Конституції України

DSCN186927 червня в Головному управління ДСНС області відбулись урочистості з нагоди державного свята – Дня Конституції України. Керівник обласного рятувального відомства Сергій Чорний привітав усіх працівників та ветеранів служби із святом. Ведуча також зачитала вітання від Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна.

З нагоди чергової річниці святкування Дня Конституції були вручені подяки від ДСНС України, обласної державної адміністрації, а також присвоєні чергові спеціальні звання. Під гучні оплески присутніх у залі всі заохочені з гідністю відповідали «Служу українському народу!»

DSCN1875Начальник Головного управління побажав гарних вихідних днів і звернув увагу на те, що пожежно-рятувальні підрозділи працюватимуть у посиленому режимі, а мобільно-оперативні групи апарату ГУ ДСНС будуть перебувати на чергуванні у цілодобовому режимі. Сьогоднішня спекотна погода зобов’язує Службу порятунку «101» бути готовою до оперативного та професійного виконання завдань за призначенням – адже значно побільшало пожеж на відкритих територіях і завжди існує загроза переходу вогню на лісові масиви та хлібні ниви.