Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка на тему: «Рятувальник – професія героїчна»

96031262З метою підвищення авторитету ДСНС України у державі, популяризації серед дітей і молоді служби рятувальника-пожежного Всеукраїнська Асоціація ветеранів війни та служби цивільного захисту спільно з ДСНС України проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка серед  дітей співробітників ДСНС України на тему: «Рятувальник – професія героїчна».

        Учасниками Конкурсу є діти працівників органів та підрозділів ДСНС України трьох вікових категорій:
  • перша категорія – автори робіт віком до 7 років;
  • друга категорія – автори робіт віком від 7 до 11 років;
  • третя категорія – автори робіт віком від 11 до 14 років. 
        Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок. 
        Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи. 
        Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Роботи можуть бути використані в редакціях журналів для виготовлення друкованих матеріалів та тиражування, висвітлені на сайті ДСНС України.
        Вимоги до малюнків
        На Конкурс подаються малюнки в довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.  Розмір роботи повинен бути форматом А-4. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.
         На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити українською мовою: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон; сферу діяльності батьків. 
        Дитячі роботи приймаються до 25 березня  за адресою
м. Енергодар, вул. Молодіжна 8, 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Запорізькій області.