Волинська обласна рада ветеранів ГО ВАВВ та СЦЗ

Рисунок5Копилов Павло Миколайович

полковник внутрішньої служби у відставці

Phone1 093-751-99-89


Phone1 033-71-69-08; ф. 033-275-14-99

                                      volkursy@lt.ukrtel.net; volyn@mns.gov.ua


Рада ветеранів створена 26 квітня 2010 року. У своїх  рядах  нараховує 107 членів, із них ветеранів – 36, пенсіонерів – 71. Об’єднує 3 місцевих осередки Ради ветеранів. Поточну роботу ветеранської організації планує, направляє та проводить Правління Ради ветеранів у складі 7 чоловік та працівника відділу персоналу Управління.

Для досягнення поставленої мети ветеранська організація разом з керівництвом Управління проводить роботу з патріотичного, духовного та культурно-естетичного виховання молоді регіону та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту. Радою ветеранів та Управлінням постійно і цілеспрямовано проводяться заходи щодо поліпшення роботи з ветеранами, які беруть активну участь у проведенні урочистих заходів, що проводяться Управлінням та підпорядкованими підрозділами з питань вшанування ветеранів та пенсіонерів з нагоди державних і відомчих свят, знаменних, історичних та ювілейних дат і подій.

Основною метою роботи Ради ветеранів з молодими фахівцями є забезпечення оптимальної адаптації молодого спеціаліста, як фахівця до умов несення служби, цілеспрямоване формування та розвиток професійних та особистих якостей, необхідних для виконання основних завдань за призначенням. Тому, члени ветеранської організації Управління постійно працюють з молодими рятувальниками під час проходження ними стажування в займаних посадах, після закінчення навчальних закладів системи ДСНС, передають свій досвід під час наставницької роботи, беруть участь у службових нарадах, загальних зборах особового складу підрозділів цивільного захисту області. Голова ветеранської організації входить до складу атестаційної комісії Управління та постійно бере участь у її засіданнях.

Окремим напрямком діяльності Ради ветеранів є забезпечення належного функціонування виставки цивільного захисту Управління, адже музейні заклади мають значний вплив на виховання підростаючого покоління, розвиток повноцінної особистості, формування національно-патріотичного світогляду, пізнання історико-культурного надбання української нації. Крім цього, в Ковельському міськрайонному відділі Управління створена музейна кімната.

Керівництво Ради ветеранів спільно з керівництвом Управління під час проведення на заслужений відпочинок (пенсію) здійснює низку заходів щодо гідного відзначення трудових досягнень, багаторічного сумлінного виконання службових обов’язків, а саме вручається посвідчення „Ветерана служби цивільного захисту”, Подяка Управління, вітальна адреса, цінні подарунки та квіти. Ветерани та пенсіонери Управління неодноразово заохочуються з нагоди державних та відомчих свят.