Випускники навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення прийняли Присягу

IMG_5885Ряди професійних рятувальників поповнили 23 молодих фахівця – випускника навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС в Харківській області. В урочистій обстановці в сквері Пожежного біля підніжжя однойменного пам’ятника новобранці прийняли Присягу.

Звертаючись до молодих колег, Олександр Волобуєв привітав їх з прийняттям присяги, з найважливішим кроком в житті кожного рятувальника, і підкреслив, що кожен з новоспечених пожежних-рятувальників вже має робоче місце, на якому його чекають, де до кожного новачка вже прикріплений наставник з числа найдосвідченіших і шанованих IMG_5905співробітників.

Володимир Завада виступив перед хлопцями з напутнім словом, зазначивши, що держава в останні роки звертає все більше уваги на рятувальну службу, в підрозділи стала надходити нова техніка, покращилися умови несення чергувань, з’явилося нове обладнання сучасних зразків. Але хоч є досконала і сучасна техніка, все одно головне – це бійці, які заступають з нею на чергування.

Ветеран пожежної охорони Сергій Кацюба прийшов на церемонію як батько одного з хлопців, IMG_5955які взяли присягу в той день. Ветеран щиро подякував викладачам Навчального центру, офіцерам, які допомогли  розібратися в основах більшості існуючих в пожежній справі питань.

Після закінчення церемонії прийняття присяги відбулося покладання квітів до пам’ятника Пожежному. Ця давня традиція показує зв’язок поколінь, повага молодих співробітників до пам’яті тих попередників, які пішли з життя. У церемонії покладання квітів взяли також участь офіцери гарнізону, ветерани, учні кількох харківських шкіл. А закінчився захід масовим фото на пам’ять. Хто як не начальник Навчального пункту може краще за всіх розповісти про випускників.

IMG_5975Михайло Завада, представляючи молоде поповнення, зазначає: “У цьому випуску нашого Навчального центру – 23 людини, всі вони з Харківського гарнізону пожежних-рятувальників. Раніше ми навчали бійців і для Луганської області, але недавно там відкрився власний навчальний пункт”.