Вбережися від пожежі!» – під таким гаслом пройшов відкритий урок у Зеленівській школі, що на Херсонщині

S101031521 січня у Зеленівській загальноосвітній S1010309школі відбувся відкритий урок безпеки «Вбережися від пожежі!».

У присутності директора школи, представника міського управління освіти, фахівців Держслужби з надзвичайних ситуацій та учнів 4-х і 5-х класів учасники заходу розпочали тематичний виступ. Першими на сцену вийшла збірна команда другокласників «Запальні малята», які у цьому навчальному році посіли 2-ге місце у конкурсі агітбригад молодших S1010332школярів освітніхS1010336 закладів Дніпровського району м. Херсона «Пожежний експрес». Вони дружньо та завзято розповіли глядачам про пожежну безпеку. Далі передали естафету вже старшим учням – шкільній команді Дружин юних пожежних «Запальні дівчата», які у своєму виступі також донесли до присутніх багато важливих та корисних правил з безпеки життєдіяльності. А закріплені знання присутні змогли продемонструвати під час тематичної вікторини. Зокрема, діти відповідали на такі S1010311питання – чи можна гасити водою палаючі бензин або газ; чому не S1010307можна кидати у вогонь аерозольні упаковки; що потрібно робити, якщо загорівся телевізор тощо. На кожне питання, що звучало від ведучих – здіймались десятки дитячих рук, і найбільш активні отримували тематичні подарунки.

Детально про те, як слід поводити себе при виявленні вибухонебезпечних предметів, розповіли представники піротехнічної групи обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій. S1010334Наприклад, навіть від вибуху одного патрону, S1010320в якому знаходиться 1-2 грами вибухової речовини, можна залишитися  без долоні. Тож висновок один – ні в якому разі не можна торкатися подібних знахідок, і одразу повідомляти про їх виявлення дорослих, телефонувати на номери служб «101» чи «102».

Наприкінці уроку всі присутні перегляну мультик «Фокс і Трот спішать на допомогу».

Тож є надія, що почуте і побачене закріпиться у свідомості кожного учня, і вже у дорослому житті безпека життєдіяльності завжди буде в пріоритеті.